2015-12-11

Struktura organizacyjna

Dyrektor Teatru – Bartosz Zaczykiewicz

Główny Księgowy – Iwona Busschaert

 

 

Dział Finansowy

Z-ca głównego księgowego – Dorota Rzepczak

Specjalista ds. księgowości i płac, kadry – Małgorzata Binduga

Specjalista ds. księgowości – kasjer – Karolina Wojnarowicz

 

Dział Organizacji Widowni, Promocji i Impresariatu

Kierownik działu organizacji widowni, promocji i impresariatu – Adela Matuszewska (urlop), Ewa Wojtysiak (zastępstwo)

Specjalista ds. organizacji widowni – Anna Przespolewska

Specjalista ds. organizacji widowni i impresariatu – Ewelina Knajdek-Marcinkowska

Specjalista ds. koordynacji pracy artystycznej i impresariatu – Liliana Skutecka

Specjalista ds. archiwum i impresariatu – Ewa Wieczorek

Specjalista ds. promocji i komunikacji – Marcelina Hertmann

Specjalista ds. promocji i reklamy – Tomasz Wierzgacz

Kasjerzy biletowi – Ewa Gruszczyńska, Aneta Joachimkowska

 

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Kierownik Działu Administracyjno-Gospodarczego – Karina Guzielak

Sekretarka – Aneta Stawik

Zaopatrzeniowiec, kierowca – Piotr Binduga

Pracownik administracji – magazynier – Arleta Bartoszyk

Pracownik gospodarczy – konserwator – Wojciech Rowicki

Pracownik gospodarczy – konserwator – kierowca – Mirosław Bera

Sprzątaczki – Joanna Kąkol, Anna Piasecka

 

Dział Techniczny

Kierownik Działu Technicznego – Karol Ciupek

Główny brygadier – Grzegorz Szary

Monterzy – maszyniści sceny – Paweł Grochowski, Jan Klatkowski, Jacek Kostecki, Dariusz Łuszkiewicz, Radosław Szymczak

Rekwizytorzy – Kamil Berczak, Andrzej Górnicki

Garderobiane – Elżbieta Pałucka, Irena Pawlaczyk, Małgorzata Wypych

Rzemieślnicy teatralni: fryzjerzy-charakteryzatorzy – Anna Kalinowska, Karina Owczarek

Specjalista rzemiosł teatralnych – plastyk – Jolanta Pawłowska

Specjaliści rzemiosł teatralnych – krawcy – Barbara Przybyła, Anna Sobczak

Specjaliści rzemiosł teatralnych – akustycy – Andrzej Drużbiak, Sebastian Jochan

Specjaliści rzemiosł teatralnych – oświetleniowcy – Adam Glapiński, Dariusz Sałdziński, Janusz Szychta

Konserwator – Marek Aronowski

 

Stanowiska samodzielne

Specjalista ds. zamówień publicznych i BHP – Joanna Sobocka

Specjalista grafik komputerowy-informatyk – Piotr Walendowski

 

Dział artystyczny

Aktorzy – Aleksandra Andrzejewska, Zbigniew Antoniewicz, Izabela Beń, Agnieszka Dulęba-Kasza, Bożena Grzybowska, Michał Grzybowski, Jacek Jackowicz, Małgorzata Kałędkiewicz-Pawłowska, Ewa Kibler, Kama Kowalewska, Dawid Lipiński, Wojciech Masacz, Agnieszka Sołtysiak-Dzięcielska, Dariusz Sosiński, Marcin Trzęsowski, Izabela Wierzbicka, Michał Wierzbicki, Lech Wierzbowski.

Inspicjenci – Nikola Brojerska, Agnieszka Kasprzak.

Załączniki

  Kodeks_etyki_Teatru...lawskiego.pdf 288,71 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Regulamin_Pracy_Teatru_2012.pdf 398,48 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Regulamin_wynagradz...tr_Kalisz.pdf 328,38 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Regulamin_organizac...lisz_2015.pdf 298,81 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Schemat_organizacyj...tr_Kalisz.pdf 107,94 KB (pdf) szczegóły pobierz